About

Nasz MOBILNY KONTENER SOCJALNY to specjalna przyczepa kempingowa dostosowana do potrzeb związanych z zapewnieniem zaplecza socjalnego dla pracowników budowlanych  na placach budów. Poniższa oferta skierowana jest głównie do  firm budowlanych , drogowych, agencji eventowych, filmowych, firm cateringowych .

Przeznaczony jest dla 4 osobowej ekipy, wyposażony w aneks kuchenny z kuchenką elektryczną, lodówką 230 v. Część sanitarna przyczepy wyposażona została w pełnowymiarową kabinę prysznicową oraz umywalkę. Przyczepa posiada oddzielne pomieszczenie WC z toaletą kasetową, grzejnikiem elektrycznym oraz bojlerem 230 v na ciepłą wodę.       

 

https://mlimgijsoaig.i.optimole.com/Gu-uioI-Tu3Gf_pG/w:1000/h:1000/q:75/https://kempingi.olsztyn.pl/wp-content/uploads/2019/10/DSC_0144-Kopiowanie.jpg

Część dzienna (sypialna) oddzielana drzwiami wyposażona w cztery pełnowymiarowe pojedyncze łóżka ( łóżka piętrowe z możliwością złożenia przy użytkowaniu podczas pobytu  dziennego) z rozkładanym stolikiem oraz grzejnikiem elektrycznym.  W części socjalnej znajdują się również 4 zamykane szafki BHP. Dodatkowo w przyczepie znajdują się liczne gniazda 230 V umożliwiające podłączenie dodatkowych urządzeń, halogen zewnętrzny ułatwiający obserwację terenu, zewnętrzne podłączenie wody.

Zalety naszego rozwiązania:
- mobilność ( Nasz mobilny kontener jest  zarejestrowany i ubezpieczony, dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych)
- możliwość stosowania w każdych warunkach pogodowych ( przyczepa całoroczna)
- brak konieczności użycia cięższego sprzętu(lawety, dźwigi) tak jak ma to miejsce np. w przypadku zwykłych kontenerów.

-  pełne wyposażenie socjalne ( WC, prysznic, szafki BHP, ogrzewanie, kuchenka, 4 pełnowymiarowe łóżka)

Stosowanie Mobilnych Kontenerów Socjalnych to oszczędność czasu i pieniędzy ze względu na nieskomplikowaną logistykę oraz brak konieczności użycia cięższego sprzętu(lawety, dźwigi) tak jak ma to miejsce np. w przypadku zwykłych kontenerów.

Cennik Wypożyczenia MOBILNEGO KONTENERA SOCJALNEGO:  60 zł / dzień (netto) 

Minimalny okres wypożyczenia przyczepy to 7 dni.

PAKIET MIESIĘCZNY: 1500 zł netto za okres 30 dni.
Istnieje możliwość negocjacji ceny przy okresach dłuższych niż 3 miesiące.
Kaucja zwrotna – 1500 zł.
Wystawiamy faktury Vat.

Oferujemy usługę dowozu wynajmowanych przyczep na wskazane miejsce. Po upłynięciu terminu najmu sprowadzimy przyczepę z powrotem. Jeśli nie dysponują Państwo możliwościami, lub czasem na podróż z przyczepą, wynajęta przyczepa może na was czekać na wskazanym miejscu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
REZERWACJE: tel. 537807507

Logo
Firma Kempingi Olsztyn zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem przyczep kempingowych.
  • Bartąg, ul.Nad Łyną 21, Olsztyn

  • 602370900 (Sprzedaż)

  • 602370690 (Serwis)

  • 537807507 (Wypożyczalnia)