About

o nas

Dlaczego warto skorzystać

Z NASZEJ OFERTY

Przemysław i Dominik Krzemieniewscy. Dwóch braci od wielu lat działających w branży caravaningowej. Sprzedajemy, serwisujemy oraz wynajmujemy przyczepy kempingowe i kampery. Jesteśmy największym w północno-wschodniej Polsce Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowym NIEWIADÓW. W roku 2021 zostaliśmy także Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowym Fendt Caravan. Nieustannie zgłębiamy wiedzę i szukamy możliwości rozwoju. Kempingi Olsztyn to nie tylko nasza praca. To, przede wszystkim, nasza pasja. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą w mediach społecznościowych.
Swoim klientom mamy do zaoferowania:

  • wieloletnie doświadczenie
  • profesjonalną obsługę
  • indywidualne podejście do każdego Klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

https://mlimgijsoaig.i.optimole.com/w:1000/h:1000/q:mauto/f:best/ig:avif/https://kempingi.olsztyn.pl/wp-content/uploads/2019/08/o-nas-kempingi.jpg
Icons
Doświadczony Personel

Oferujemy doradztwo i odpowiemy na każde pytanie związane z wypożyczeniem, kupnem i serwisem przyczep i kamperów. Znajdziemy dogodny termin wyjazdu i pomożemy w doborze dodatkowych akcesoriów.

Brak Ograniczeń

Naszym kamperem i z naszą przyczepą kempingową dotrzesz w każde wybrane miejsce. Docenisz wolność i radość obcowania z naturą.

Rozbudowana Oferta

Nie tylko wypożyczymy Ci kamper lub przyczepę, ale zajmiemy się serwisem oraz sezonowaniem, jeśli masz własną/y.

Pomoc

W sytuacjach nieprzewidzianych zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

section-e8c4366

Historia

HISTORIA

NASZEJ FIRMY

Początki naszej przygody z caravaningiem sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych, gdy razem sprowadziliśmy i wspólnie wyremontowaliśmy naszą pierwszą przyczepę kempingową.
Dorastaliśmy, ucząc się prowadzenia działalności handlowo-usługowej od naszego Taty, zajmującego się renowacją pojazdów zabytkowych i klasycznych. Niezwykłego pasjonata i człowieka.

Naszą działalność caravaningową prowadzimy od 2011 roku. Sprzedajemy, prowadzimy serwis oraz wypożyczamy kampery, przyczepy kempingowe i towarowe. Od 2019 roku jesteśmy również Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowym marki NIEWIADÓW. W roku 2021 zostaliśmy także Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowym Fendt Caravan.

W ostatnich latach rynek caravaningowy w Polsce  przeżywa okres rozkwitu i nieustannie przybywa entuzjastów tej formy turystyki i wypoczynku. To mobilizuje i sprzyja naszej obecności na rynku. Nasza praca to nasza pasja, dlatego też  nieustannie poszerzamy wiedzę branżową. Staramy się w ten sposób sprostać rosnącym oczekiwaniom zainteresowanych.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę, w której satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

Do zobaczenia w naszym sklepie, biurze i na polu kempingowym.

Dominik i Przemysław Krzemieniewscy

Logo
Firma Kempingi Olsztyn zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem przyczep kempingowych.
  • Bartąg, ul. Nad Łyną 21, Olsztyn

  • 602370900 (Sprzedaż przyczep)

  • 795246095 (Sprzedaż części)

  • 602370690 (Serwis)

  • 537807507 (Wypożyczalnia)

  • biuro@kempingi.olsztyn.pl