About

o nas

Dlaczego warto skorzystać

Z NASZEJ OFERTY

Firma Kempingi Olsztyn jest rodzinną firmą prowadzoną przez dwóch braci Dominika i Przemysława Krzemieniewskich. Wiodącą działalnością naszego przedsiębiorstwa jest sprzedaż, serwis oraz wynajem przyczep kempingowych i kamperów. Naszą pracę traktujemy jako hobby i pasję, którą zawsze próbujemy poszerzać oraz dzielić się wiedzą na temat branży caravaningowej. Gorąco zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę, w której zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Profesjonalna obsługa
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
https://mlimgijsoaig.i.optimole.com/Gu-uig-DfYwOOlZ/w:1000/h:1000/q:75/https://kempingi.olsztyn.pl/wp-content/uploads/2019/08/o-nas-kempingi.jpg
Icons
Utalentowany personel

Pomożemy w każdej kwestii od wyboru termin wyjazdu, doboru dodatkowych akcesorów po doradztwo co warto zabrać.

Brak ograniczeń

Przyczepy kempingowe i kampery pozwalają dotrzeć w każde wybrane miejsce

Rozbudowana oferta

Nie tylko zajmujemy się wypożyczaniem przyczep i kamperów, ale zajmujemy się serwisem oraz sezonowaniem pojazdów

Pomoc

Mogą Państwo liczyć na pomoc w trakcie trwania wyjazdu.

section-e8c4366

Historia

HISTORIA

NASZEJ FIRMY

Początki naszej przygody z caravaningiem sięgają połowy lat 90-siątych gdy razem z bratem sprowadziliśmy i wspólnie wyremontowaliśmy naszą pierwszą przyczepę kempingową, w której spędziliśmy niezapomniane chwile naszej młodości.
Firma Kempingi Olsztyn jest rodzinną firmą prowadzoną przez dwóch braci Dominika i Przemysława Krzemieniewskich. Firma działająca jako przedsiębiorstwo wielobranżowe AUTO-DK została założona w lutym 2010 roku w następstwie kontynuacji, prowadzonej od 2000 roku, przez ojca Panów Dominika i Przemysława, firmy P.W. BARTON Henryk Krzemieniewski. Do 2010 roku wiodącą działalnością przedsiębiorstwa była renowacja pojazdów zabytkowych i klasycznych, handel samochodami osobowymi i dostawczymi oraz sprzedaż części do w/w pojazdów. Od 2011 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o import i sprzedaż przyczep kempingowych z krajów UE.
W ostatnich latach rynek caravaningowy przeżywa w Polsce okres rozkwitu i przybywa wielu nowych entuzjastów takiej formy wypoczynku i turystyki. W związku z tym w 2015 postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o wynajem oraz serwis przyczep kempingowych. Pomimo stosunkowo krótkiego okresu działalności w branży caravaningowej firma AUTO-DK odnotowała na tej płaszczyźnie spore zyski, co jeszcze bardziej zachęca do rozwijania działalności w tym kierunku i stąd pomysł na poszerzenie działalności o sprzedaż części do przyczep kempingowych.
Naszą pracę traktujemy jako hobby i pasję, którą zawsze próbujemy poszerzać oraz dzielić się wiedzą na temat branży caravaningowej. Gorąco zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę, w której zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.
Z poważaniem
Przemysław Krzemieniewski
Logo
Firma Kempingi Olsztyn zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem przyczep kempingowych.
  • Bartąg, ul.Nad Łyną 21, Olsztyn

  • 602370900 (Sprzedaż)

  • 602370690 (Serwis)

  • 537807507 (Wypożyczalnia)